Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Rihanna shtatzënë? Ja fotot që ngjallin dyshimet

Disa foto të reja që qarkullojnë në rrjet , nxisin  dyshimet se ylli I muzikës Pop, Rihanna mund të jetë shtatzënë.

Nga këto foto mund të shihet barku paksa i fryrë i këngëtares dhe kjo gjë ka bërë që komentuesit të fillojnë të mendojnë për një shtatzëni të mundshme të artistes.

Por kush do të jetë babai? Drake apo Chris Brown, me të cilin rregulloi marrëdhëniet kohët e fundit?

Gjithsesi, kjo gjë mund të konfirmohet vetëm nga këngëtarja.

r_1496223423-6821954