Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Afërdita Dreshaj publikon foto intime me të dashurin (FOTO)

Dashuria e tyre shpeshherë u kontestua prej medieve, por jo edhe prej tyre.

Afërdita Dreshaj edhe njëherë ka dëshmuar se është e dashuruar “gjer në vesh” në hokeistin çek Jakub Kindl.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një fotografi në llogaritë personale të rrjeteve sociale teksa shihet duke e puthur të dashurin

Dyshja aktualisht po shijon rrezet e diellit dhe oqeanin në Miami, ku dhe jetojnë prej disa kohësh.

Ndryshe, Afërdita po merret me fushën e modës gjersa i dashuri me sportin e hokejit.

afrdita1