Friday, 27 April 2018 | Lajme: 0

Majk publikon këngën e re “Katile”  (Video)

Ditën e djeshme reperi Majk ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin “Katile” dhe është tipike e stilit të këngëtarit nga Kosova.

Tekstine ka bërë vetë Majk, ndërsa muzikën e kanë punuar Butrint Buçinca & Duja. Klipi është punuar nga Entermedia. Xhirimet janë bërë në Shqipëri, pikërisht në Sarandë.

Majk ka premtuar se do të sjellë këtë verë edhe dy këngë të tjera.