Sunday, 20 May 2018 | Lajme: 0

Puthja e Monica Belluccit me afsh e pasion

Ajo mori famën e saj më të madhe nga agjenti sekret James Bond në paraqitjen e saj të fundit në ”Specter”.

Por, ishte Monica Bellucci e cila punoj aq shumë për të përmbushur rolin e saj prestigjioz në ceremoninë e hapjes së 70 vjetorit të Festivalit të Filmit në Cannes në mbrëmjen e së mërkurës.

Aktorja italiane 52 vjeçare u argëtua aq shumë në eventin e mbrëmshëm në ‘’Cannes’’ sa që ndau një puthje përplot afsh me komedianin francez Alex Lutz.

Për më shumë ja dhe momenti i zjarrt i tyre: