Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

Lorik Cana nudo, publikohen pamjet e nxehta (Foto+18)

Vijnë në vëmendje sërish fotot nudo të kampionit të kombëtars shqiptare.

auto-foto4-61411417890869_1495098789-654942

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana në vitin 2005 ka realizuar disa foto nudo për kalendarin e ‘Dieux du Stade’.

cana-

Përveç suksesit dhe epitetit si një nga futbollistët më të mirë në shumë vende të botës, Franca i dha edhe epitetin si një seks simbol, që do të mbahet mend gjatë. Lorik Cana është mashkulli i parë shqiptar që pozoi nudo në vitin 2005.

Cana realizoi kalendarin nudo së bashku me Christophe Dominici & Fabrice Fiorèse. Dieux du Stade është një kalendar profesional, që publikohet prej shumë vitesh në Francë ku pozojnë meshkuj sportistë më të famshëm në botë.