Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

Mësuesi bën për spital nxënësin nga Suhareka

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë në Sahurekë, ku një mësues ka rrahur dhe ka bërë për spital nxënësin e tji.

Sipas policisë mësohet se nxënësi është lënduar si pasojë e shkelmave, ndaj dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Ndërkohë, policia ka vënë në pranga mësuesin dhe se po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.