Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 34

Ja si e festoi vajza e Nores dhe Robertit 2 vjetorin e lindjes (Video)

Dita e djeshme ishte një ditë shumë e veçantë për familjen Berisha. Vogëlushja e këngëtarëve të njohur Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishte ditëlindjen. Ajo mbushi dy vjeç edhe këtë herë çifti i njohur i ka organizuar vogëlushes Rene një super festë.

Si prindër të përkushtuar edhe në datëlindjen e dytë ata janë kujdesur me detaje për një ceremoni për Rene.

Në hyrje të shtëpisë shkruhet “Mirëserdhe në ditëlindjen e Renee”.

Ndërsa nga brenda duket si ndonjë festë për princeshë. Një tortë e bukur e gjithçka e zbukuruar me të kuqe.

Ndërsa tezja, këngëtarja e njohur edhe përtej kufijve Era Istrefi i ka bërë dhuratë Rene një makinë. “Beba jeme ditëlindjen sot”, shkroi Era.

E në fund të festës Nora publikoi momentin më të ëmbël të festës, bashkëshortin dhe vajzës e saj, që për lumturin në familjen Berisha.

Happy birthday my 🎁

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on