Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 34

Xheni dhe Benardi, puthje dhe përqafime të nxehta në shtrat (Video)

Xheni dhe Benardi ishte një nga çiftet më të lezetshëm që u krijuan brenda në shtëpinë e “Big Brother”.

Pas daljes nga shtëpia, ata thanë se do të jetë koha ajo që do të tregojë nëse lidhja e tyre do të vazhdojë edhe jashtë, por mesa duket ata janë më së mirë bashkë. Xheni ka postuar një video nga shtrati më Benardin, duke na treguar se kanë fjetur bashkë.

#buongiornocosì ❤ @benard_marashii

A post shared by Jen 🌹 (@jenny_mhillaj) on