Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

Fiorentina debaton keq me Musën por me sjellje prej fëmijë, Olsi nervozohet me të

Fiorentina ka debatuar me Musën, e si gjithmonë për ushqimin. Ata janë kapur për dy mollë që Musa nuk i ndau në pjesë për të gjithë banorët por i shtrydhi për vete. Por teksa kanë filluar debatin, Fiori është ngritur dhe i është afruar shumë në fytyrë Musës, ndërkohë që Olsi ishte pranë tyre.

“E do biberonin?!”, i thotë Musa, e ndërsa ajo i përgjigjet se biberonin e ka në krevat.

Pasi është ulur afër Olsit, ky i fundit i ka hedhur një vështrim plot inat, duke i lënë të kuptohet se nuk i pëlqeu aspak veprimi që bëri.