Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 34

Adelina Tahiri publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar projektin më të ri muzikor. ‘Dale kadale’ mban titullin kënga për tekstin e së cilës është kujdesur  Petro Xhori. Kënga vjen edhe në anën vizuele dhe është punuar nga Max Produciton ndërsa muzika është realizuar nga Irkenc Hyka.

Adelina vjen më seksi se kurrë më parë.