Sunday, 20 May 2018 | Lajme: 0

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri.

‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.