Sunday, 20 May 2018 | Lajme: 0

Zaimina paraqitet pa të brendshme (Foto)

Këngëtarja dhe tani edhe si një stiliste mode, Zaimina Vasjari ka bërë një paraqitje pa të brendshme në një foto

Ajo është paraqitur e veshur me një fustan të zi, ku në të njëjtën kohë ka ekspozuar të pasmet.

E duket se Zaimina në këtë rast ka harruar që të vesh të brendshme dhe kjo shihet në shiritin e tejdukshëm të fustani.

Zaimina kohëve të fundit është më aktive në industrinë e modës, por kjo nuk do të thotë që ajo e ka lënë muzikën anash

zaimina-1_1492716492-4646207 zaimina-2_1492716492-8791574