Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i “lëshon” një shuplakë

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës.

Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk mungojnë edhe batutat me Armelën.

Dy vajzat kishin varur peshqirët dhe kjo gjë duket se “shqetësonte” atë. Ai shkon dhe ja heq peshqirët, por në moment në banjo mbërrin dhe partnerja e tij, Fiorentina, e cila e godet me shuplakë dhe e largon nga banjo./Big Brother