Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 19

Motra e Kimit, zhvishet lakuriq për ditëlindje (Foto+18)

Kourtney Kardashian dje ka pasur arsye më tepër të festoi. Bukuroshja ka festuar ditëlindjen e 38 në shoqëri të miqve dhe familjarëve. Ajo për ditëlindjen e saj ka vendosur t’i çmend të gjithë fansat.

t

 Ajo, në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi në ujë e zhveshur tërësisht lakuriq, e cila gjë ka marr komente dhe mbi 1 milion ‘Like’.

kourtney_1492690960-916693 (1)