Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

Rita Ora ia vë flakën Instagramit me foton e fundit (Foto)

Rita Ora gjithmonë di si të tërheq vëmendjen në momentet e nevojshme. Edhe pse në shumë raste vishet më sportive dhe nuk vë aq në pah linjta trupore, këtë herë Rita ka vendosur të “çmend” rrjetet sociale.

Përmes profilit të saj në Instagram, Rita ka publikuar nj fotografi e veshur me një fustan të gjatë por të hapur e tejet elegant, transmeton Indeksonline.

Rita e pozicionuar tregon këmbët e saj seksi dhe një fytyrë të tillë. Duhet përkujtuar që së fundi ajo ka paralajmëruar edhe projektin e ri, në bashkëpunim e që nuk dihet se si do të tingëllojë.

r_1492690018-2225631