Saturday, 23 June 2018 | Lajme: 0

Ka ndërruar jetë vajza trevjeçare, e cila u aksidentua në Çair

Tre vjeçarja Senija Lutfiu, e cila u aksidentua dje pasdite në afërsi të xhamisë “Jahja Pasha” në Çair ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të rënda. Lajmi është kumtuar për TV21 nga familjarët e saj.

Vogëlushja ishte duke lozur me fëmijët e lagjes dhe në një moment u përplas nga një makinë derisa po vraponte në rrugë për të marrë topin. Ajo menjëherë u dërgua në Spitalin e Qytetit, ku mjeku kujdestar bëri të ditur për seriozitetin e lëndimeve.