Thursday, 21 June 2018 | Lajme: 2

Adelina Ismaili sjell në jetë fëmijën e parë

Këngëtarja Adelina Ismaili mbrëmë është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes një postimi në rrjetet sociale ku shfaq dorën e foshnjës së posalindur.

Këngëtarja, e cila para disa ditëve është paraqitur edhe në një intervistë në media, është bërë nënë sonte rreth orës 20:00.

Adelina dhe Vali kanë vendosur ta quaj djalin Uliks.