e Hënë, 29 Maj 2017 | Lajme: 30

Era ndez publikun në Coachella (Video)

Këngëtarja  Era Istrefi ishte pjesëmarrëse në festivalin ‘Coachella’ ku ka kënduar dhe ka ndezur atmosferën me këngën e saj të fundit ‘Redrum’.

Era profilin e saj në instagram e ka mbushur me fotografi e video nga performanca e saj.

Last night was lit 🔥s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

1

2

3

4

ooo