Sunday, 20 May 2018 | Lajme: 0

Ju kujtohet Algeni i BB4, ja çfarë e lidh me femrat më të fuqishme në botë (Video)

Ai është një nga ish banorët e Big Brother Albania 4. Bëhet fjalë për Algen Nikolla, i cili pas daljes nga shtëpia pak kush dinte për jetën e tij. Ai ka qenë i ftuar në emisionin Top Show Magazine me Alban Dudushin ku ka treguar për jetën e tij.

Algeni është një organizator eventesh. Për shkak të punës së tij, i ka rastisur të jetë pranë emrave të rëndësishëm të botës së artit dhe politikës.

Ai është një nga shqiptarët që ka mundur të ketë ndikim tek emra të njohur si Ivanka Trump, Eva Longoria, Irina Shayk etj.

algen4_1491464598-567881 shfaqet_1491464592-6076187 eva-2_1491464578-3502572 screenshot-5_1491464587-3988453