Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

Fjolla poston foto nudo në vaskë (Foto)

Fjolla Morina nuk ndalet së provokuari fansat e saj. Ajo është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë dhe është përfolur shumë për jetën personale, por edhe për shkak të formave të saj me të cilat shpesh di të provokojë.

Së fundmi Fjolla në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet e zhveshur në vaskë.

fjolllaaa_1490006029-5490535