Wednesday, 20 June 2018 | Lajme: 18

Enca ble vilën luksoze, zbulon pamjet e para (Foto)

Edhe pse vetëm 21 vjeç këngëtarja shqiptare ka mundur të blerë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë në një nga zonat më të shtrenjta në Shqipëri.

Enca ka publikuar foto nga shtëpia e saj e re, e cila ndodhet në bllokun e vilave luksoze në Tiranë. Një pjesë e mirë e vipave shqiptarë janë duke u zhvendosur në këtë zonë. Shtëpitë  në bllokun e vilave kushtojnë rreth 300 mijë euro.

17410073-10208528941877194-1979974165-n_1489998048-8779368 17439500-10208528941517185-456905091-n_1489998065-73397 17440397-10208528941797192-484446078-n_1489998070-4899151 ff09fe2dda3957d26c0228d0c2e24123_1489998056-6341311