e Dielë, 21 Janar 2018 | Lajme: 0

Ndeshje titanësh: Përcaktohen çerekfinalet e Ligës së Kampionëve

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës ka përcaktuar super ndeshje si  Real Madrid – Bayern dhe Barcelona – Juventus.

Leicester City do të ndeshet me Atleticon, kurse Dortmundi e pret Monacon.

 

Capture