Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

LIVE: Shorti i çerekfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

UEFA ka hedhur  shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Monaco dhe Leicester City janë në garë.

Në çerekfinale do të takohen këto ekipe:

Bayern Munich – Real Madrid

Borussia Dortmund – Monaco

Atletico Madrid – Leicester City

Juventus –  Barcelona