Tuesday, 24 April 2018 | Lajme: 39

Kush është mashkulli që i prek gjoksin Erjona Xhemailit? (VIDEO)

Mesfushori me origjinë shqiptare Blerim Xhemaili dhe bashkëshortja e tij, Erjona janë mjaft aktivë në rrjetet sociale.

E përditshmja italiane “Corriere dello Sport” ka publikuar një artikull misterioz se dora e kujt mashkulli është ajo që prek gruan e tij?

Kur të shihni videon më poshtë do të kuptoni realisht kush ka të drejtë ekskluzive për të prekur Erjona Xhemalin.