Saturday, 20 October 2018 | Lajme: 0

Lorik Cana tregon si gruaja ja pret thonjtë: Po bën detyrat e shtëpisë (Video)

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana duket se pas largimit nga futbolli po i dedikohet plotësisht familjes. Cana në postimet në rrjetet sociale, shikohet në shumicën e rasteve në shoqërinë e bashkëshortes dhe djalit.

Futbollisti i njohur shqiptar, në videon e fundit të postuar në rrjetet sociale, vazhdon të tregojë se ruan zakonet shqiptare pavarësisht se u martua me një italine.

Në video shikohet gruaja e tij, Monica, e cila mban këmbën e Lorikut në prehër dhe i pret thonjtë. “Gruja tu bo punët e shpisë. This is life”,-dëgjohet të thotë Loriku në video.