Thursday, 21 June 2018 | Lajme: 2

Kura që befasoi mjekun, ja si e shëroi kjo vajzë kancerin e mitrës

Ana, u diganostikua me kancer në mitër, por ajo nuk u dorëzua. Ajo kishte dëgjuar për një kurë natyrale e cila shkatërronte qelizat kancerogjene, dhe duke qenë se nuk kishte asgjë për të humbur, vendosi ta provonte. Pasi e përdori këtë ilaç natyral të përgatitur vetë në shtëpi për disa kohë, shkoi për kontroll mjekësor tek mjeku u saj.

Ajo u habit kur mjeku i tha që ajo nuk kishte më asnjë qelizë kancerogjene në trupin e saj. Ilaçi që ajo përdori përban disa përbërës që mund t’i gjeni lehtësisht dhe të shpëtoni jetën.

Përbërësit:

100 gr xhel Aloe Vera

500 gr arra

300 gr mjaltë

Përgatitja:

Shtoni xhelin e Aloe Verës në një enë qelqi dhe më pas hidhni në të edhe mjaltin. Shtoni në fund arrat e copëtuara dhe përziejini mirë.

Lërëni ilaçin “magjik” në një vend të ftohtë dhe pa dritë. Përdoreni këtë përzierje çdo ditë nga një lugë gjelle në ditë.