Thursday, 21 June 2018 | Lajme: 2

Ja si e uron motra “Çënarin” dhe çfarë thotë për kunatën (Foto)

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman i njohur tek ne si “Çenar”, edhe me herët kishte thënë se universi i tij i bukur janë motra dhe Almeda, bashkëshortja.

Si duket aktori është i lidhur shumë me motrën e vetme Nil Sayisman, po ashtu edhe ajo me vëllain, shkruan Magazina.al.

Me rastin e martesës me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, motra e “Çënarit” ka shkruar një urim për çiftin në rrjetin social Instagram.

Krahas një fotoje mjaft të bukur ajo ka shkruar për ndjenjat që i pati me datë 13 shkurt, poashtu Almedën e ka përshkruar si nje grua të mahnitshme dhe të bukur.

Duke parë këtë fotografi për herë të parë, mendova kjo jam unë. Këtu është ajo, si u ndjeva atë natë. Vëllai im ka qenë në fakt më shumë se një vëlla për mua. Ai bëri shumë sakrifica për mua. Ai gjithmonë me mbrojti mua. Disa herë ai ishte një baba ose një mik.

Më 13 shkurt, unë isha dëshmitare e bashkimit të tij me një grua të mahnitshme, e bukur me emrin Almeda. Unë gjithmonë kam thënë se unë kurrë nuk do të ndajë vëllanë tim, por atë natë kam kuptuar se tani Almeda do ta ndajë atë me mua (me shpresë). Emocionet nuk mund të kontrollohet dhe kjo foto e përshkruan atë. Jam shumë i lumtur për ta, urime dhe mund të jetojmë pjesën tjetër të jetës tuaj të lumtur së bashku.

cenari-1_1487289541-8451997