Thursday, 21 June 2018 | Lajme: 2

Aurela Gaçe kërkon ndihmë: Po më ‘masakron’ (video)

Aurela Gaçe eshte bere nene per here te dyte dhe tashme asaj i duhet per t’u ushtruar qe te marre veten pas lindjes me prerje cezariane.

Mesa duket një mike e saj, qe eshte kengetarja Soni Malaj, po e ndihmon. Në një video në ‘Facebook’ të dyja këngëtaret shfaqen në palestër, ku shihet Aurela teksa bën ushtrime, ndërsa Soni duke pirë kafe. Kjo e fundit i kërkon Aurelës që ta përfundojë ushtrimin deri në fund, duke i premtuar dhe një kafe pas gjithë këtij mundi, ndërsa këngëtarja kërkon një ëmbëlsirë.

STATUSI I PLOTE:

Ooo Ndihmeeeee, po me masakron @soni_malaj , me ka gjetur me te vogel ( ju e dini qe une dua vete e)

Vetem zonjat qe kane bere operacion prerje-cezariane , e dine shume mire cfare veshtiresie eshte te ri ndertosh shtresat e brendshme te barkut, por nuk ka “nuk mundem” per mua.

Para dy javesh as nuk i afrohesha dot ketij ushtrimi #dymuajegjysem #mbaslindjes #nukeshteelehte