Monday, 21 May 2018 | Lajme: 0

Kate Upton shfaqet toplest (Foto)

Më në fund Kate Upton është shfaqur tepër sensuale në kopertinën e “Sports Illustrated”, ku shkëlqen. Pavarësisht thashethemeve dhe dyshimeve në lidhje me modelen ajo paraqitej tejet rrëzëlluese.

1487153369_kate3

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe pse Kate e ka nisi karrierën e saj në 2011 pikërisht kur u shfaq në kopertinën e kësaj reviste dhe që nga ajo kohë, ajo ka qenë ylli i saj. Modelja 24-vjeçare shfaqet e magjishme në kopertinë me format e saj mbresëlënëse.