Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 0

Grabitet një bastore në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Dy persona të panjohur me kanosje me pistoletë mbrëmë rreth orës 20 kryen grabitje në një bastore në Çarshinë e Vjetër dhe nga të punësuarit kanë marrë rreth 80 mijë denarë.

Siç njoftoi sot MPB, pas kryerjes së grabitjes autorët janë larguar në drejtim të panjohur. Merren masa për gjetjen e grabitësve dhe për ndriçimin e plotë të rastit.