Tuesday, 22 May 2018 | Lajme: 21

Stresi i dashuruar, zbulon foton intime nga mbrëmja e djeshme

Reperi i njohur jo vetëm për këngët e suksesshme dhe fansat e shumtë, por edhe për problemet e herë pas hershme me policinë, duket se këtë Shën Valentin e ka kaluar më së miri.

Në rrjete sociale ai ka postuar një foto ‘të nxehtë’ me vajzën që ka kaluar mbrëmjen…

16754194-10208264001813858-177717007-n_1487156050-9137920