e Martë, 12 Dhjetor 2017 | Lajme: 0

Ja si ka qenë Zaimina para operacioneve plastike (Foto)

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat më seksi të estradës shqiptare.Ajo përfolet për linjat tejet seksi ,dhe për bukurin e saj unike .

Mirëpo jo gjithmonë ajo kishte këtë pamje të cilën ka aktualisht .

Bukuroshja që ta ketë këtë pamje ka shpenzuar mjaftë e kjo foto që sovrani.info siguroi për ju dëshmon  shumë duke parë interventimet kirurgjike të këngëtares.

zaimina-1_1484139681-6203591