Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 0

Jonas zbulon se albumi i tij i ri ka përfunduar

Nick Jonas ka bërë një njoftim të madh në rrjetet sociale në lidhje me këngët e tij të reja, transmeton Klan Kosova.

23 vjeçari, në një video që e ka postuar në llogarinë e tij Instagram shihet duke pirë duhan dhe duke buzëqeshur me të cilën u ka treguar fansave se ai tashmë e ka përfunduar albumin e tij të ardhshëm!