Wednesday, 19 December 2018 | Lajme: 0

Rikthehet faqja tronditi VIP-at shqiptarë, paralajmëron furtunë (Foto)

E hapur prej vetëm 48 orë më parë, por me një sukses të jashtëzakonshëm, faqja që tronditi VIP-at shqiptarë, pasi ju çjerr atyre maskën nën moton “Si ishte dhe si është”, siç përjetoi një nga momentet e saj më të vështira që nga krijimi i saj, shkruan “SYRI.net”.

Pas disa kërcënimeve, sikurse u bë e ditur te emisioni i mbrëmshëm Opinion, faqja gfjatë ditës së sot u fshi nga Instagram. Ose më saktë, u fshinë të gjitha fotografitë e hedhura deri sot.

Ndërkohë që në orët e vona të mbrëmjes së sotme (23.00) u rikthyer sërish jo vetëm me të tjera foto të diskredituese të VIP-ave, por këtë herë me një sfidë të hapur duke para paralajmëruar furtunë.

Viktimat e para të këtij starti të ri janë Afërdita Dreshaj, Greta Koçi, Gili, Xhenlsila Myrtezaj, Poni, Albana Osmani, JonidaMaliqi, Dafina Dauti, etj.

Ndërsa faqet e saj “fotokopje” kanë publikuar foto të Adrian Gaxhaj, Enca Haxhia, Elvana Gjata, Teuta Kurti, Adelina Tahiri e Dhurata Dora, Valbona Mema, Sonila Meco, Sabrina Ferilli.

Të presim e të shohim se si do e përballojnë VIP-at këtë rihapje të faqes që po jua prish gjumin, pasi ju zbulon atë që ata nuk do të donin që ne ta dinim…

adelina-tahiri-1_1445901403-9285946adrian-gaxha_1445901413-5785820aferdita-dreshaj11_1445901419-6261097albana-osmani_1445901426-6881959

elvana-gjata1enca-haxhia1gili greta-koci1 jonida-maliqi_1445901464-333744 poni teuta-kurti  xhensila-myrtezajpvipat-edicioni-2