Wednesday, 19 September 2018 | Lajme: 12

Si e nis ditën bjondina Olta Gixhari

Nëse mendonit se Olta Gixhari e nis ditën si gjithë njerëzit me briosh dhe kapuçino e keni gabim!

jo ka postuar një foto në mëngjesin e sotëm ki shihet duke pirë shampanjë dhe përpara ka një pjatë me fruta me luleshtrydhe dhe qershi.

Një zgjim mjaft energjik për të!

olta-gixho (1)

olta