Monday, 19 November 2018 | Lajme: 39

Irina Shyek në krah të një shqiptari

Ish e dashura e Kristiano Ronaldos, modelja Irina Shyek është duke marr pjesë në mbrëmjet e shumta që organizohen për nder të festivalit të filmit “Canes 2015” në Francë.

E në këto evenimente nuk mungon edhe frizeri  i njohur Shqiptar, Ludovik Karrica. I njohur si  Ludo Lee  përveç angazhimeve të tij nëpër eventet më të njohura në botë, na sjell përmes fotografive edhe miqësinë që e ka më njerëz të kulturës dhe show bizit botërorë. Gjatë këtij festivali Irina është parë në shumë fotografi duke qëndruar në krah të frizerit shqiptar që jeton në Zvicër./Kosovarja/

irina16