Tuesday, 18 December 2018 | Lajme: 25

Kush është kjo shqiptare super seksi? (Foto)

Ndoshta dikush prej juve nuk e njeh por ajo ua kalon të gjithave. Ka një gjoks të hatashëm dhe një prapanicë që secila femër do e donte e secili mashkull do e dëshironte.

Redona Koci, modelja e njohur e cila me profesion është dhe juriste po çmend botën mashkullore me foto të nxehta. /Paparazzi/