Tuesday, 18 December 2018 | Lajme: 25

Jo vetëm c*cat, por edhe picat e Marinës bëhen të famshme (Foto)

Bjondja e njohur e Top Channel ka festuar dy ditë më parë 25 vjetorin. Më e madhja e motrave Vjollca nxorri për darkë kolegët e saj të emisionit sportiv.

Por fotoja që u publikua nga festa, duket se tërhoqi me të njëjtën shpejtësi sa kur flitet për gjoksin e saj, vëmendjen e portaleve dhe komentuesve në rrjet. Marina është e famshme për dekoltenë voluminoze e joshëse, por në këtë rast ajo po përflitet për picat që ofroi mbrëmjen e ditëlindjes. /lapsi/

marina-vjollca_2452