Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

E dashura e Osvaldos çmend Argjentinën në striptiz (VIDEO +18)

Jimena Baron ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou në Argjentinë.

osvaldo

Aktorja dhe këngëtarja argjentinase, Jimena Baron, ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou televiziv.

Baron, e dashura e sulmuesit të Boca Juniors, Pablo Osvaldo, është zhveshur për të dhuruar spektakël.

Ndryshe, Osvaldo realizoi gol në debutimin e tij me Bocan në Argjentinë.