Saturday, 24 February 2018 | Lajme: 34

Casey tregon gjoksin e saj të ri, pas zvogëlimit (Foto)

Ajo bëri një ndërhyrje kirurgjikale vetëm pak javë më parë, për të zvogëluar gjoksin e saj. Dhe, tashmë Casey Batchelor duket e lumtur me gjoksin e ri, të cilin e ka ekspozuar me anë të një fotoje në rrjetet sociale. Modelja britanike u bë e famshme pikërisht prej gjoksit të saj, por vendosi ta zvogëlonte atë, pasi nuk ndihej mirë me madhësinë.  Pas operacionit  Racy display: Casey Batchelor was more than happy to prove that she's still got ample assets as she shared a racy picture on social media on Wednesday

012390E13B00000578-0-image-a-52_1417980064275a913b200-cc7f-11e3-8c33-07445b2e2595_casey-batchelor-posed-pap-pictures-pool-posed-arms-upfft26_mf4925822Casey-Batchelor--M_1965318acasey-batchelorUntitled