Tuesday, 18 December 2018 | Lajme: 25

Prekja e “Zogut” shumë në modë (Foto)

 

auto_tjetrash51386077036

Bukuroshja qe po prezantojmë sot është pak e panjohur për media dhe publikun. Ndonëse e panjohur për opinionin e gjerë, ajo është fanse e flakte e OTR grupit të Noizyt dhe Dudës. Madje ajo merr pjesë nëpër klipet e tyre. Sa e nxehte është kjo vajza e vërtetojnë fotot te cilat po i publikojmë ndërkohë lirisht themi se ia kalon dhe Shkëndije Mujajt.

 

 

auto_tjetrash61386077050

 

auto_tjetrash41386077020

 

auto_tjetrash31386077006

 

 

auto_tjetrash1386076949