Wednesday, 14 November 2018 | Lajme: 16

Skena

auto_twerking-teen-1_1539948867-15111201539973370-750x430

Një i pastrehë përloti jurinë me zërin e tij! Çmendet publiku…! (VIDEO)

E çmendi jurinë me zërin e tij. Por kur e kuptuan se ishte i pastrehë, u shokuan të gjithë. Ky talent i mahnitshëm, Sung-bong Choi, përloti jurinë me performancën e tij të pabesueshme. Kur Sung-bong vendosi të këndojë në emisionin...
fgfgfgfgfg_1539974765-3386399

Lori Hoxha tregon dhuratën më të bukur që merr në çdo ditëlindje! (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha feston sot ditën e saj të lindjes. Ndryshe nga vitet e tjera ajo këtë herë sëbashku me familjen e saj ka zgjedhur Londrën për të kaluar këtë ditë. Mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar një...
auto_Zaimina_vasjari1_sexy1538504235-750x430

Pamje të tmerrshme te Zaimina Vasjari

Zajmina gati për Falloween Këngëtarja e njohur nga Shqipëria,  Zaimina Vasjari është njëra ndër femrat më të përfolura të mediave rozë, për pamjen e saj të jashtme dhe fotografitë e ndryshme që vazhdimisht publikon në rrjetet...
j-1520236332-2717514_1539948540-7012596 (1)

Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë

Ndonjëherë, merr vetëm një moment për të kuptuar se ajo me të cilën po përballemi është vërtet e jashtëzakonshme. Ashtu siç ndodhi në programin televiziv “The Voice Kids”, gjatë një edicioni të vitit 2017 të edicionit...
elvanaa_1539943896-3825606

Publikohet videoklip i ri nga Elvana Gjata

Elvana Gjata vjen në videoklipin e këngës ‘Shade’ me Poo Bear.Elvana Gjata sigurisht se nuk po kalon ditë aspak të mira, por puna e saj po vazhdon të publikohet. Tani bashkëpunimi i saj me artistin e njohur amerikan ka ardhur edhe...
atifete1-1_1539934065-6349279

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Atifete Jahjaga po kujdeset për vijën e trupit

Ishte e vetmja grua shqiptare që u bë presidente shteti dhe gëzoi popullaritet në publik. Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, paraqitej në publik gjithmonë shumë e kuruar dhe me stil derisa së fundmi audienc a e ka vërejtur...
gigi-hadid-1_1539867016-3212852

Modeles Gigi Hadid nuk i pëlqejnë të pasmet e saj

Ajo mund të jetë modelja më e kërkuar e momentit, por Gigi Hadid ka marrë kritika për trupin e saj, veçanërisht në vitet e fundit të karrierës. 23-vjeçarja bjonde zbuloi në një intervistë se e pëlqente veten më shumë kur ishte...
aferdita_1539861112-2302778

Kjo është shtëpia super-luksoze e Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj ka një shtëpi luksoze në SHBA. Kohë më parë ajo kishte ndarë fotografitë e “shtëpisë së re” me ndjekësit e saj. Nuk dihet nëse ky objekt i ri i banimit ku do qëndroj bukuroshja është blerë apo...
stresi

I shtrirë nudo në krevat, ja momenti i arrestimit të Stresit (VIDEO)

Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë prangat Stresit që është kapur totalisht në befasi nga operacioni i policisë në një dhomë...
tayna_42691146_2170780739906238_2158437241765574067_n-e1539847713903-780x439

Tayna po i bashkohet labelit Sony Ultra Music?

Tayna, këngëtarja e re arriti shumë shpejt të prek majat e top-listave muzikore shqiptare. Duket se bukuroshja jonë është gati për hapin e radhës në karrierën muzikore, e cila gjë mund t’ia ndryshon karrierën. Në fakt, menaxheri...