Sunday, 23 September 2018 | Lajme: 0

Skena

tayna_1534417010-6080924

Tayna shfaqet nga palestra, do t’iu shkrijë me të pasmet gjigante

Reperja nga Prizreni Tayna ka qenë emri më i përmendur kohëve të fundit në skenën e muzikës kosovare. E kjo nuk ndodh rastësisht. E gjithë kjo zhurmë u bë për shkak të këngës së saj ‘Columbiana’ e cila arriti një sukses...
morena-taraku_1534414619-9769780

Pas jahtit luksoz, Morena publikon video nga shtrati

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurinë dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozojë asnjëherë. Ajo...
auto_Amber_Rose_sexy1495727245-750x430 (1)

Herë si “peshk” herë si “llokum”, Amber Rose e bukur shumë! (FOTO)

Modelja e famshme, Amber Rose ka mahnitur me pamjen e saj. E veshur me një palë xhinse dhe një blusë të bardhë që i theksonin format e trupit të saj, ajo duket si gjithmonë në formë të mirë trupore. Rose ndër vite shquhet...
sara-hoxha-dhe-ledion-lico_1534264538-3551459

Muzikë dhe valle, shfaqet videoja e parë nga dasma e Sarës dhe Ledionit

Dasma e Sarës dhe Ledionit e realizuar në Como të Italisë, ishte konceptuar tërësisht private.  Ata u kërkuan të ftuarve të mos postonin në rrjetet sociale foto apo video nga ceremonia në altar apo nga festa e mëvonshme. Sot, ‘Iconstyle.al’...
lorinku_1534265587-6018507

Lori Hoxha nuk kursehet fare për dasmën e motrës, s’e merrni me mend sa ka kushtuar veshja e saj

Dasma e moderatorit të njohur, Ledion Liço me trashëgimtaren e pasur të TOP MEDIAS, Sara Hoxhën ëstë një ndër ngjarjet më të komentuara ditët e fundit dhe kjo me të drejtë pasi është konsideruar si ‘’dasma e vitit’’.  Organizimi...
morena-2_1534244677-1559601

Morena Taraku shfaqet ‘topless’ në një jaht

Ka mjaftuar një cucëll në gojë dhe një engjëll në fotografi që të fillojnë thashethemet se është shtatzënë. Por, Morena Taraku ka hedhur poshtë spekulimet rreth shtatzënisë së mundshme duke thënë se vetë është fëmijë. Megjithatë,...
kida_1534225209-1239348

Kida shkrihet në të kuqën

Kida si gjithnjë në paraqitjet e saj, një kujdes të shtuar bën edhe për dukjen e saj. Se është një artiste me stil, tregojnë edhe imazhet e fundit të postuara nga vet këngëtarja. Veshur me një bluzë të shkurtër të kuqe, ajo...
kimi_1534235338-4101781

Zbulohen foto intime, Kim ia hap këmbët shqiptarit, i cili e prek në pjesë intime

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tepihun e kuq. Dhe derisa fytyra e saj gjithmonë duket mahnitëse falë artistit të makijazhit, Mario Dedivanovic, shqiptari...
article101129_1534166417-4063030

E dashura e Mozzikut shtatzënë, e konfirmon vetë këngëtarja

Deri me tani është përfolur se Loredana Zefi, e dashura e reperit Mozzik, mund të jetë shtatzënë, mirëpo asnjëri nga ta nuk e kishte konfirmuar këtë. Dyshimet se Loredana mund të jetë shtatzënë tashmë janë vërtetuar, pasi...
dady-janke-600x348

Grabitet brenda hotelit Daddy Yankee, i vjedhin 2 milionë Euro

Reperi i njohur i hitit “Despacito”, Daddy Yankee, ka rënë pre e nje vjedhje në dhomën e tij të hotelit në Spanjë. Hajduti ka arritur të marrë nga kasaforta e këngëtarit 2 milionë Euro bizhuteri, varëse me gurë të çmuar,...