e Martë, 27 Qershor 2017 | Lajme: 5

Skena

IldaBejleri-780x439

Ilda Bejleri nuk i mban emocionet, i thotë De Biasit: A të të përqafoj pak? (Video)

Në fund të intervistës pas ndeshjes me trajnerin Gianni de Biasi, ajo i është drejtuar duke i thënë: “A të të përqafoj pak? Je në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. I lumtur pas fitores, trajneri italian nuk e ka refuzuar kërkesën...
encanoizy-780x439

Konflikti dhe raporti i Encës me Noizyn, rrëfimi i këngëtares (Video)

Konflikti i përfolur mes Enca Haxhisë dhe Noizyt vazhdon të jetë temë në media, ndërsa kjo çështje u prek edhe në emisionin e Ermal Mamaqit, Xing me Ermalin, ku mysafire ishte këngëtarja. Megjithëse, emisioni është komik, Enca...
Esterina51497033080

Dalin fotot nudo të ish-banores së Big Brother (+18)

“Gjithmonë e kam konsideruar gjoksin pikën e fortë të trupit tim”, kështu është shprehur një nga ish-banoret e “Big Brother”, e cila ka realizuar së fundi një set fotografik. Tërësisht nudo, Esterina nuk nguron të nxjerrë...
elit

Eli Fara tregon se kush duhet të jetë burri i vajzës së saj (Video)

Eli Fara ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në Top show ku ka treguar përse i pëlqen kaq shumë këngët popullore. Por jo vetëm kaq, ajo ka folur edhe për vajzën e saj, Marinën, dhe ka thënë se burrin e saj e do nga Korça. “Unë...
vlcsnap-2017-06-10-10h08m15-970x400

Fiorentina kap mat Olsin me Ambran në dush, plas sherri mes vajzave

Pasi mori “lejen” e Fiorentinës, Olsi nxiton të futet në dush, aty ku ndodhet edhe Ambra dhe nis ta ngacmojë atë duke i hedhur ujë. Në dush futet edhe Donaldi, që i këndon Ambras sesa i shkon dushi, ndërsa Elsamedi që ndodhet...
elvana

Producenti i Justin Bieber ka disa fjalë për Elvana Gjatën, ja si reagoi ajo (Foto)

Ky vit premton shumë për këngëtaren shqiptare, producenti i Justin Bieber, ka disa fjalë për Elvana Gjaten Nuk ka më dyshime, Elvana Gjata tashmë është gati për të pushtuar tregun ndërkombëtar. Këngëtarja do të vijë shumë...
bebe.r

Bebe Rexha feston suksesin e radhës (VIDEO)

The Way I Are” e Bebe Rexhës ka arritur sukses të madh. Këngëtarja me prejardhje shqiptare i është gëzuar tej mase këtij suksesi. Ajo ka publikuar edhe një fotografi në Instastory ku i gëzohet tej mase 10 milionë klikimeve të...
Beatrix Ramosaj

Shikojeni si e priti ditëlindjen e saj Beatrix Ramosaj (VIDEO)

Këngëtarja e cila së fundi ka befasuar publikun me talentin e saj ën imtim,, Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen. Betatrix sot mbush 23 vjeç. Me të shënuar ora 12 e mesnatës , këngëtarja ka ndarë një video ku shfaqet duke kërcyer...
aaa_1496986488-6508931

Adelina Ismaili i propozoi e para Valit? Historia e dashurisë, siç nuk e keni ditur

Që nga momenti që la Kosovën për të jetuar në Zvicër me partnerin e saj, Adelina Ismaili i kishte disa ide të qarta në kokën e saj. E dinte, e parashikonte, e ëndërronte se një ditë, ajo dhe Vali do të bëheshin prindër, ndaj...
bigbrother

Bebe në Big Brother/ Fotinia apo Fiorentina në pritje të ëmbël…???

Olsi-Fiorentina dhe Danjeli me Fotininë flasin për shtatzëninë. Diskutimi nisi pasi Olsi i tha Fotinisë se ka marrë hije gruaje. “Gruaje do marri, jo burri”, thotë Fiorentina. “Do të jetë gjë e bukur kur të jesh 9 muajshe shtatzënë”,...