Wednesday, 18 July 2018 | Lajme: 50

Skena

2-70-750x430

Nicki Minaj, skena provokuese në këngën ‘Bed’ me Ariana Granden (VIDEO)

Ditë më parë, Nicki Minaj e ka lançuar duetin tjetër me Ariana Grande, që mban titullin “Bed”. Kënga është shoqëruar me një videoklip tejet të nxehtë, në të cilin Nicki shfaqet në poza provokuese. Ajo shndërrohet në një...
ag_1531078177-9544830

​Ariana Grande e zbulon madhësinë e penisit të të fejuarit të saj

Unaza e madhe e fejesës që ia ka dhënë Pete Davidson nuk është e vetmja gjë që ylli amerikan i muzikës pop po e tregon me mburrje këto ditë. Këngëtarja 24-vjeçare e hitit “No Tears Left to Cry” ditë më parë ka shfrytëzuar...
qww_1531049783-8999333

Këto janë shenjat që ju nuk jeni më të dashuruar me partnerin!

Kur jeni të dashuruar, gjëja e fundit për të cilën mendoni është nëse nuk do të jeni më të dashuruar. Për fat të keq, megjithatë, kjo nuk do të thotë se kjo nuk ndodh. Megjithëse koha e investuar në marrëdhënie mund t’ju...
screenshot-18_1530976479-9456244

Enca i vë “flakën” palestrës, pozat e saj çmendin të gjithë

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga më të përfolurat si dhe e akuzuar për kilogramët e tepërt. Me këto pamje mjaft të nxehta enca ka treguar se e ka marrë mjaft seriozisht palestrën. Ajo e ka pranuar se nuk është ndër femrat...
qwqwqwqwqwqwqwqwqwqwqw_1531051251-2233573

Sinani dhe Andrra së shpejti fëmijë të dytë? Ja çfarë thotë ajo

Prej dy vitesh Andrra dhe Sinani janë bërë prindër të Ansit të vogël. Në një intervistë për Thumb ajo ka treguar raportin e veçantë që ka me të voglin e saj dhe që përpiqet që të kujdeset e të kalojë sa më shumë kohë. Gazetari...
640-0-5b3e60ac37683_1530896601-9921576

Meghan Markle edhe një herë i la të gjithë pa fjalë

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka sjellë një frymë të re në familjen mbretëror. Stili i Meghan Markle është kaq i përveçëm. Bashkëshortja e princit Harry ka treguar se pëlqen rozën e lehtë, supet e rëna dhe rripat e hollë...
SHQUI2

Striptistja serbe bën shqiponjën me duar dhe serbëve nuk do t’u pëlqejë (VIDEO)

E ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “KafeIN”, ishte një striptiste nga Beogradi, e quajtur Sandra. Me një maskë në fytyrë, ajo diskutoi për profesionin e paragjykuar që bënte në Tiranë, atë të striptistes. Gjatë...
fg_1530873900-9952072

Habit aktorja e njohur: Martesa është një budallallëk që do e bëja vetëm e dehur!

Niada Saliasi është një nga aktoret e njohura shqiptare. Mbrëmjen që lamë pas ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Arena” ku ndër të tjera është pyetur rreth planeve që ajo ka për martesën. Por duket se përgjigjia e saj...
shyhrete-behluli41_1530865964-1298295

Rrëfimi i padëgjuar i Shyhrete Behlulit: “Më dinin të vdekur, unë u bëra nuse”

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore, Shyhrete Beluli, ka rrëfyer në emisionin “Nin” një histori interesante nga jeta e saj në vitin 1981. Në atë periudhë, që në moshë të vogël, ajo këndonte vetëm këngë patriotike,...
auto_kk1530791212-750x430

“Çmendet” rrjeti, Andrra Destani poston foto me bikini

Ajo është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Veçse si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra Destani ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pamjen e saj të bukur. Ajo është mjaft...