Sunday, 25 February 2018 | Lajme: 22

Skena

adelina

Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Ka kohë që e ka paralajmëruar. E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin. ‘S’ta...
timthumb

Dua Lipa vlerësohet me çmim në festivalin “Europa Plus” në Rusi (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është vlerësuar gjatë festivalit “Europa Plus” në Rusi. Para se të performonte, organizatorët i dhuruan asaj një çmim ku duket një çertifikatë floriri për albumin e saj...
eglaaa_1500883416-6323349

Ish-missi shqiptar rrëfen marrëdhënien treshe: Është e thjeshtë, nuk mërzitesh asnjëherë

Kohët e fundit , Egla Harxhi u bë shumë popullore në mediat rozë për marrëdhënien e saj me një femër dhe një mashkull, të cilët janë një familje dhe do të rrisin një fëmijë. Kompleksiteti i karakterit si dhe familja e veçantë...
bebe-rexha

Bebe Rexha, ngre në këmbë publikun në Moskë

Bebe Rexha ka interpretuar në mënyrë të shkëlqyeshme në festivalin “Evropa Plus” që u mbajt dje në Moskë. Këngëtarja shqiptare ka kënduar hitet e saj para publikut rus, të cilët janë emocionuar nga interpretimi i saj, transmeton...
b705736c8829d2de1dd595591f93569e_1501430520-3124751

Elsamedi i BB9: “Çfarë më tha Kei për raportin me Ambrën e virgjër, bëjmë dhe treshe…”

Hyri në shtëpinë e “Big Brother 9” si reperi me jetë luksoze në marrëdhënie çift me modelen Ambra Muji, lidhje e cila jo vetëm që nuk funksionoi, por u shoqërua me sherre publike pas lojës. Ndërkohë që sapo ka xhiruar klipin...
des_1501415635-7531361

Versioni arab i ‘Despacito’ kundër familjes së gruas që kërkon pajën (Video)

Muzikanti Omani Mohamed al-Mungi dhe Muhannad al-Adwani, të njohur si “Hanood”, kanë përpunuar hitin “Despacito”  në arabisht nga Luis Fonsi dhe Daddy Yankee, teksti origjinal i të cilit është mjaft sensual. Ndërsa, mesazhi...
20106813-766754426840412-6159526342031654146-n_1501243961-4757840

“Helem” kënga e re nga Floriani (Video)

Floriani vjen me projektin e ri solo. “Helem” mban titullin kënga, e cila erdhi e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit janë bërë në qytetin e Shkupit. Vetëm pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Milotin e grupit Etnon....
auto-turi1501195653_1501220768-7497667

Tur Hyskaj e bën të qajë Orinda Hutën natën e martesës, ja pse (Video)

Një dasëm e mbushur plot me personazhe VIP-a të fushave të ndryshme, por kryesisht të kulturës, kjo mes Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës. E sigurisht që në qendër të saj ishin këta të dy. Por në një moment Tur Hyskaj ka vendosur...
fjolla1_1460063188-5366931

I dashuri i Fjolla Morinës është ndarë nga jeta pak muaj më parë, flet për herë të parë këngëtarja

Kohëve të fundit Fjolla Morina është shkëputur disi nga vëmendja e medias dhe mesa duket jo më kot. Diten e sotme ajo ka dhënë një intervistë për gazetaren Olsa Muhameti në “Edicionin Veror” në Abc News. Mes shumë pyetjesh...
auto_shtepia1501145049

Kjo është shtëpia super-luksoze e Amit dhe Ermalit (Foto)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë blerë një shtëpi në ‘lagjen’ më ekskluzive të Tiranës. Bëhet fjalë për kompleksin Rolling Hills, ku sipas Story-t, gjendet shtëpia e çiftit të famshëm. Kjo është rezidenca më luksoze e...