Tuesday, 22 May 2018 | Lajme: 21

Skena

kim-kardashian-t-650x358_1526382462-5240444

Kim Kardashian nuk lë vend as për imagjinatë në paraqitjen e fundit

Ylli botëror tenton gjithnjë të sigurojë vëmendje. Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Kim Kardashian nuk heziton të shfaqet provokuese në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net. Ajo ditë më parë ka publikuar një fotografi teksa...
ENCA-HAXHIA-1-e1521214654595-1-650x358

Enca Haxhia për herë të parë koncert në Amerikë

Enca Haxhia ka qenë së fundi një ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Këngëtarja shqiptare publikoi kohë më parë “Dua”, ku skenat filmike intime me modelin, bënë bujë të madhe në rrjetet sociale. Kjo i solli...
qwqwqwqw_1526329183-1791908

Rozana Radi tregon njohjen me partnerin, por bën gafën e madhe!

E ftuar mbrëmjen e sotme “Në kurthin e Piter Pan” është këngëtarja, aktorja e moderatorja, Rozana Radi e cila sapo hyri në skenë tha se po i rrihte zemra fort përballë fëmijëve. Gjatë intervistës, Rozana tregoi...
i_1526369630-771589

Pas shtatë vjetëve, Ibrahim Tatlises sjellë këngën e parë dedikuar ushtarëve turq

Ibrahim Tatlises ka shkuar në studiot muzikore për herë të parë pas shtatë vjetëve. Këngëtari turk para disa vjetëve ishte pranë vdekjes, kur një plumb e goditi në kokë dhe për shumë kohë ishte në gjendje kome. Por pas një...
capture_1526369042-9752072

Vdes aktorja e filmit “Superman”

Margot Kidder, aktorja që u ngrit në famë si Lois Lane në filmin “Superman”, vdiq të dielën në shtëpinë në Livingston, Mont në moshën 69 vjeçare. Vdekja e saj u njoftua nga Franzen-Davis Funeral Home dhe Crematory, të cilët...
mm_1526366964-7695939

Çfarë po ndodh me Feron, pas puthjes nga moderatorja, modelja ‘lakuriq’ i ulet në krah

Reperi i njohur Fero, ditëve të fundit është komentuar mjaftë shumë lidhur me puthjen që ia dha moderatorja Roza Lati, live në emision. Këto ditë në rrjetet sociale po qarkullon edhe një fotografi tjetër ku shihet një modele vetëm...
screenshot-13_1526302117-8754445

Rashel Kolaneci përvëluese, publikon foto të ‘rrezikshme’ për zemrën tuaj

Ish velina e ‘Xing’ i ka vënë flakën rrejtit me postimet e saj përvëluese. Rashel Kolaneci është shfaqur me bikini duke nxjerrë në pah  linjat e saj perfekte. Më tunduese se kaq nuk e kishim parë prej kohësh Rashelin. Ajo ka...
bleonax_1526240378-1961572

Befason Bleona Qereti: Nuk zhvishem për të kërkuar vëmendje

Shumëkush konsideron se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, derisa ka kërkuar rrugët për famë ndërkombëtare. Zhveshja e saj nëpër disa evente u ka rënë në sy edhe mediave ndërkombëtare. Por, tani Bleona insiston...
1-51-750x430 (1)

Ledri Vula dhe Buta publikojnë këngën më të re ‘Merri merri’ (VIDEO)

Ledri Vula dhe Buta e kanë publikuar këngën e tyre të radhës të përbashkët. ”Merri merri’ mban titullin kënga e cila është punuar në studio të RedBox. Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip ndërsa për tekstin...
rita-ora-habla-de-su-relacion-con-cara-delevingne-2947-980x560-650x358_1526202284-1857861

Mediet e huaja: Kënga e Rita Orës dedikim për ishin Cara Delevingne

Rita Ora ka kënduar këngën e saj të re “Girls”, të premtën mbrëma. Artistja 27 vjeçare e cila sapo ka filluar turneun e ri, ishte veshur në të kuqe në skenën e “Akademisë O2”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.  Sipas...