Wednesday, 18 July 2018 | Lajme: 50

Skena

maxresdefault

“Duamë”, projekti i ri me ritme romane i Eli Farës

Ajo konsiderohet si këngëtarja me zërin më brilant që i sjell serenatat korçare. Bëhet fjalë për Eli Farën, e cila ka publikuar projektin më të ri muzikor për tregun shqiptar. “Duamë”, titullohet kënga më e re e 51-vjeçares,...
adriatik-kelmendi_1531477074-8003547

Adriatik Kelmendi befason me fjalët për Morena Tarakun: E kam pasur…

Adriatik Kelmendi ka qenë një nga të ftuarit në Promenadë Vere. Në një moment, ai ka folur edhe për Morena Tarkun ku ka zbuluar se e ka pasur studente. Madje, Kelmendi ka zbuluar edhe një detaj për të. Për më shumë, ndiqeni videon...
gazetar_1531461593-6749182

Dalin pamjet: Gazetari kapet duke bërë seks në redaksi

Një gazetar radioje është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurën e tij në vendin e punës. Gazetari është filmuar duke bërë seks në redaksinë e Radio Maksimum në Ukrainë, Kiev. Sipas medias...
burri-i-adelines_1531463592-9340263

‘Pse nuk na e tregon burrin?’ – Adelina befason me përgjigjen

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja 27-vjeçare...
ss_1531415943-4698127

Vetëm pak orë pas lindjes së Ajkës, Xhensila emocionon me fjalët e ndjera!

Gjatë ditës së sotme u publikua lajmi se më në fund erdhi në jetë Ajka, vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Ashtu si Besi edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë të njëjtën foto duke shkruar edhe...
era-640x300_1531396873-9446901

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve. Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena Ara do të jetë në...
screenshot-1_1531399636-2883753

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta Shqiptare mëson...
kida-1-780x439

Kida publikon këngën e re (Video)

Pas këngës ‘Bileta’, Kida ka publikuar projektin e saj më të ri ‘Mas’. Si gjithmonë Kida ka ardhur me shumë ritëm, duke përgatitur kështu të gjithë fansat e saj për një verë të nxehtë. Kida duket shumë ndryshe edhe në...
34982944-215095799114871-540250033354702848-n_1531391819-2322380

Blerona Zeqiri pyetet se kur ka me shku te burri, përgjigja do t’ju habisë

Prezantuesja shqiptare, Blerona Zeqiri po e përdor opsionin më të ri të “Instagram” për të bërë pyetje. Në adresën e saj kanë arritur me qindra pyetjet, e ndër to ka edhe interesante. Bëhet fjalë për njërën nga pyetjet...
mihrije-braha-5_1531382792-5423508

Mihrija e bën sërish, pozon me bikini por as në këtë foto nuk mungon photoshopi

Mihrije Braha tash e disa vite është pjesë e skenës muzikore. Ndonëse ka 50 vite ajo shquhet për dukjen e saj elegante, por edhe për përdorimin e photoshopit në fotografitë që poston. Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e...