Wednesday, 18 July 2018 | Lajme: 50

Skena

screenshot-19_1531770539-7389306

Flori Mumajesi sapo u fejua dhe na lë me misterin e MADH

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Këtë e ka bërë publike vetë kantautori, i cili ka postuar në Instagram një foto të veçantë. Kapur dorë për dore me vajzën e zemrës, e cila mban në dorë unazën....
ss_1531743981-9380749

Ajka nis të lërë pa gjumë Besin dhe Xhensilën!

Ka vetëm pak ditë që është bërë baba, por duket se aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka nisur të ketë “vështirësitë” e para e sidomos me gjumin. Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale ku krahas saj shkruan: “Kërkoj...
auto_auto_nora_1462816509-8391747146281976915246790611524679071-750x430

Nora Istrefi vjen me fotografi të ‘nxehta’ nga pishina (FOTO)

Motra e saj, Era Istrefi, çoi në këmbë të gjithë Risinë me performancën e saj në finalen e Botërorit “Rusia 2018”, por Nora, u kujdes që në këtë ditë të jetë edhe ajo në qendër të vëmendjes. Nora Istrefi, sapo ka publikuar...
luana-vjollca-4-e1478362767954_1531725493-8417656

Edhe Luana Vjollca ka fituar bastore, ja sa para i ka fituar ajo

Luana Vjollca vërtet është vajzë me fat dhe jo vetëm në karrierë. Këtë e ka vërtetuar edhe në skedinë apo njohur ndryshe si ‘bastore’. Luana ka luajtur për ndeshjen e mbrëmshme të finales Kroaci-Francë, ku ka arritur të...
d_1531716938-6012680

Dafina Zeqiri publikon skena të nxehta me të dashurin, ‘tmerrohen’ fansat

Dafina Zeqiri ka tmerruar fansat e saj me një video të postuar në Instastory. Në videone cila tani po qarkullon në rrjete sociale dhe media, këngëtarja shqiptare shihet me të dashurin e saj domenikan në skena tejet të nxehta Lëvizjet...
era-copy_1531677286-6011141

Era mbron ngjyrat e Kosovës në Moskë, bën shqiponjën në finalen e Botërorit

Pasi flamuri i Kosovës ishte i ndaluar nga autoritetet ruse gjatë Kupës së Botës 2018 në futboll, Era Istrefi është përkujdesur që ngjyrat e tij t’i paraqesë me krenari në finalen e turneut. Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare...
istrafi-lipa_1531674980-8192324

Dua Lipa komenton Era Istrefin pas performancës në finalen e Botërorit

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka realizuar performancë në stadiumin “Luzhniki” të Moskës ku ka hapur ceremoninë finale të Botërorit 2018 duke kënduar ”Live It Up” krah yjeve të njohur Nicky Jam e Will Smith. Në postimin...
untitled-design-4_1531650578-557736

Flamuri kuq e zi vendoset në çantat e Louis Vuitton, çmimi marramendës

Simboli i shqiponjës dy krenare, kohëve të fundit është bërë ndër simbolet më të famshme në botë, janë artistët shqiptarë atë të cilët me plot krenari e bëjnë këtë simbol në çdo arritje të tyre. Së fundi ishin edhe...
36695906-205846650078222-4188307190567665664-n_1531672978-4731111

Era Istrefi shkëlqeu në finalen e Botërorit, po Nora ku e ndoqi motrën?

Sot Era Istrefi në finalen e Botërorit “Rusi 2018” na ka bërë krenarë të gjithë shqiptarëve me perfomancën e saj në zemër të Moskës. Së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ka kënduar përpara rreth 80 mijë tifozëve...
asasa_1531515919-1612924

Zbulohet pasuria e “frikshme” e Noizyt, ja sa miliona euro arrin!

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë, fama e së cilit i ka kaluar kufinjtë e vendit tonë pasi ai dëgjohet në shumë shtete të Evropës, mjafton të përmendim këngën e tij të fundit “TOTO” që po dëgjohet gjithandej. Por...