e Dielë, 23 Prill 2017 | Lajme: 1

Skena

tuna

Ky është emri që Tuna ka vendosur për fëmijën

Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu- Tuna, e cila po pret që të bëhet nënë këto ditë. Ajo nëpërmjet rrjetit socal Facebook, ka bërë të ditur emrin e fëmijës, të cilin do ta quaj Abel, shkruan lajmi.net. “ABEL…” ka...
395ba29800000578-0-reality-star-kim-35-was-woken-at-2-35am-on-october-3-as-she-slep-a-8-1476974250925_1484488044-5748130

“Pornhub” feston 10-vjetorin, ka një falënderim të veçantë për Kim Kardashian (Foto+18)

Kanë kaluar plotë 10 vjet që prej ditës kur u publikua video erotike e Kim Kardashian me ish të dashurin e saj, Ray J. Një dekadë më parë ajo debutoi si pornostare me videon që do ta kthente në një yll absolut dhe në një prej njerëzve...
fotidanjel-970x400

Pas skenave të nxehta në dush, Danjeli “tremb” Fotininë: Ne i rrafim femrat…

Danjeli dhe Fotinia janë veçuar nga banorët e tjerë në shtëpinë e çifteve dhe flasin e ngacmohen me njëri-tjetrin me shaka. Danjeli i thotë me shaka se nga anët e tij është traditë “rrahja e gruas”.  “E kemi traditë ne...
majk-780x439

Majk flet për djalin që ende nuk i ka lind (Video)

Majk po bëhet baba. Kjo ishte një kohë temë e mediave rozë dhe këtë po e risjell sërish në qendër të vëmendjes reperi shqiptar. E gjithë kjo pasi ish e dashura e pjesëtarit të labelit Babastars, Majlinda Zeka është shtatzënë...
15b77545860f98d3fee489fa2d17fdfc

Mihria dhe Naimi në një rrëfim special: Brenda shtëpisë luksoze të çiftit (Foto)

Bashkë në skenë dhe në jetë prej më shumë se 20-vjetësh, Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë ҫifti që shumëkush i shikon me admirim. Modeli i tyre ka qenë përherë frymëzues për shumë të rinj jo vetëm në muzikë, por edhe në...
Eni-Koçi-620x330

E papritur! Eni Koçi publikon foto duke puthur një mashkull në buzë (Foto)

Eni Koçi pas publikimit të këngës “Sje për mu” është shumë e angazhuar nëpër koncerte të ndryshme. Ajo herë pas here provokon me postime, ndërsa sot ka postuar një foto në Instastory, ku shihet duke e përqafuar një mashkull,...
bebe_1490913246-2009182

Bebe Rexha çmend duke bërë “twerk” me të pasmet (Video

Bebe Rexha është prej këngëtareve më të dashura jo vetëm nga shqiptarët. Ajo është prej këngëtareve më të dashura edhe në botë, ku ka miliona fansa në mbarë botën. Së fundmi ajo po zhvillon një seri perfomancash me këngëtaren...
da

Danieli dhe Fotini nuk përmbahen: Puthje të nxehta në dush (Video)

Ata janë çifti i ri i formuar brenda shtëpisë së Big Brother, por mesa duket janë edhe më i zjarrti. Fotinia dhe Danieli kanë nisur me puthje të nxehta në dush ditën e sotme, siç shohim edhe videon e publikuar nga blogeri Olti Curri. Mesa...
Fotini-Ejona-1

Zbulohet fituesi i “BB”?! Ja çfarë u deklarua në shtëpi

Ndërsa Ejona po shprehte simpati për çiftin Danjel-Fotini, është shprehur se do të ishte mëkat nëse ata të dy do të ndaheshin një ditë kur të dalin jashtë Big Brother. Fotinia pa dhënë detaje të tepërta, i thotë Ejonës se...
iiiii

Majk i dëshpëruar: Pse më rri kaq ftohtë? Nuk e meritoj! Çfarë të kam bërë?! (VIDEO

“Nuk e meritoj me ndejt kaq ftohtë. Ku është problemi? Pse? Ça t’kam bo? Frigoriferi im i dashur pse po rri kaq ftohtë?”, këto fjalë të reperit të njohur kanë bërë ‘lëmsh’ fansat e tij të cilët në pjesën e parë të...